Ana Sayfam Yap Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle Sık Kullanılanlara Ekle
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
HAKKIMIZDA

Yurdumuz 2006' dan beri geleceğimizin teminatı olan siz değerli üniversiteli arkadaşlarımıza, kaliteli ve size yakışır bir hizmet sunmayı ilke edinen ve güvenini siz gençlerden alan bir kurum olmaktayız.

Erkek yurdu sektörde faaliyet gösteren yurdumuz, ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri çağdaş disiplin ve düzen kurallarıyla idare edilmektedir ve siz üniversiteli arkadaşlarımızın da evlerini en az özleyecekleri sıcak ve huzurlu bir ortam oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Konum olarak Sakarya’nın Erenler ilçesinde yer alan yurdumuz Sakarya Üniversitesi Esentepe Merkez Kampüs' ne rahatlıkla ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Yurdumuz üç katlı olup, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Isınma merkezi doğalgaz ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır. Öğrenciler 24 saat sıcak su imkanına sahiptirler.

Marmara depreminin şehrimizde meydana getirdiği büyük yıkım sonrasında üniversitemize yaptırmış olduğumuz incelemeler neticesinde binamızda herhangi bir hasara rastlanmamıştır.

Yurt binamızın hemen yanında siz değerli öğrencilerimiz için etrafı demir korkuluklar ile çevrili voleybol ve futbol sahamız mevcuttur. 

Yurdumuzun kapasitesi toplam 82' dir.

Huzur ve Kardeşlik İçerisinde Evinizi Aratmayacak Bir ortam...

 
 
  ADRES: Bağlar Mah. Yıldıztepe Cad. 7027. Sk. Erenler / SAKARYA
TELEFON: 0 264 2761302
GSM: 0 555 4781683 - 0 546 2241161
E-POSTA: bilgi@nusreterkekyurdu.com
 
 
Pro WEB